Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Seroczyn-Kolonia

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Małkinia Górna

Małkinia Górna(Seroczyn-Kolonia + 24 km)

260 000 zł46 252 m² 5,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Kupientyn

Kupientyn(Seroczyn-Kolonia + 14 km)

115 000 zł4 843 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Kupientyn gmina Sabnie o powierzchni 4843 m2. Malowniczo położona przy drodze szutrowej, ogrodzona, częściowo zadrzewiona. Na części działki - niezadrzewionej można.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Teofilówka

Teofilówka(Seroczyn-Kolonia + 14 km)

50 000 zł1 300 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położone trzy działki w miejscowości Teofilówka o powierzchni 1300m2 i 1200m2. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym, dojazd drogą polną od nowej drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Stare Lipki

Stare Lipki(Seroczyn-Kolonia + 25 km)

30 000 zł10 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży : Działki w miejscowości Stare Lipki gm .Stoczek Węgrowski Działka nr 688- powierzchnia 1,06ha działka nr 689- powierzchnia 0,54ha działka nr 690- powierzchnia 0,53ha Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Sokołów Podlaski(Seroczyn-Kolonia + 19 km)

720 000 zł68,55 m² 10 503,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Lokalne Nieruchomości przedstawia ofertę pięknego apartamentu usytuowanego na czwartym piętrze kameralnego bloku zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta przy ulicy Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Romanowskiego

Przywózki(Seroczyn-Kolonia + 23 km)

140 580 zł1 278 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek zlokalizowanych przy ulicy Mieczysława Romanowskiego w Przywózkach. Grunty położone są w świetnie skomunikowanym miejscu oddalone są jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Niewiadoma

Niewiadoma(Seroczyn-Kolonia + 12 km)

290 000 zł8 400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Miejscowości Niewiadoma, gmina Sabnie, powiat sokołowski. Powierzchnia 8400 m2, w pobliżu znajduje się zalew Niewiadoma. Działka o dużym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kurowice

Kurowice(Seroczyn-Kolonia + 6 km)

399 000 zł5 114 m² 78,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z własnym fragmentem lasu - natura, prywatność i przestrzeń w jednym! Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5114 m , położona w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski(Seroczyn-Kolonia + 19 km)

650 000 zł120 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Dom w Sokołowie Podlaskim piętrowy na działce 1220 m2. Dom składa się z trzech poziomów mieszkalnych oraz poddasza. I poziom - 2 pokoje kuchnia, wc, kotłownia. II poziom - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Seroczyn-Kolonia

Seroczyn-Kolonia,mazowieckie

620 000 zł171 m² 3 617,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 672 m²

Polecam, na sprzedaż komfortowy dom z działką w Seroczynie-Kolonii gm. Sterdyń w pow. sokołowskim Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń piekny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij